La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

8

A propo tego misia o ktorym Wisnia wspomniales :

"Ancelotti to taki wielki miś. Jest uroczym i bardzo wrażliwym facetem. Rozmawiał z nami każdego dnia. Życzę każdemu piłkarzowi, żeby miał okazję z nim współpracować, bo to fantastyczny trener. Bardzo mi go brakuje. Chciałbym jeszcze kiedyś z nim popracować. Na razie jednak mam innego trenera i też jestem zadowolony. To jednak wspaniałe, że mam tak dobre wspomnienia - dodaje 30-letni Portugalczyk.
#ESPN

konto usunięte

6

@samo306 Dodaję też to jego Marokańczyk? :D Biłem swoje kobity ale Ty ronaldo po prostu no nie mogę jako żona jesteś lepsza bo prężysz muskułki jak gotujesz na rączkach nosisz i piszesz po ślubie :D Kocham CR7 a i jeszcze siiiiiiiiiiii mój Ty kickbokserku prawie jak ceerku :)

1

@WiSNiA90 Hahahha wiśnia, skislem jak to przeczytałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?