La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

5

konto usunięte

0

@Criss18Barca Przy Barcelonie Guardioli to byłbym niemal pewien, że u siebie Arsenal nie przegra, a może i nawet wygra, ale jedną bramką.. z kolei Barca Enrique gra świetnie na wyjazdach i nie sądzę, by Wenger coś na to poradził.. w moim przekonaniu to to nie będzie jakiś arcytrudny dwumecz dla Barcy, bardziej niż samym dwumeczem głowię się na kogo trafi w 1/4.. ^^

konto usunięte

0

@Criss18Barca My możemy patrzeć na to w tak optymistyczny sposób, ale poczekaj to Cię śmietankowi "pocisną", ze my, "dzieci farsy" jeszcze będziemy płakać po dwumeczu :D ale swoją drogą, mam nadzieję, że pójdzie nam o wiele łatwiej niż z Realem :)

0

@derlis a ja uwazam wrecz odwrotnie - Arsenal to jeden z 2-3 najciezszych mozliwych dwumeczy. Do tego w tym sezonie z top 7 Premier League zdobyli 16/18 punktów mozliwych, a wiec dobrze graja z trudnymi rywalami.

Przegrali z Bayernem 1-5, ale potrafili wygrac u siebie z nimi 2-0 i co wiecej wyszli z grupy po fatalnym poczatku i niesamowitej koncowce - a to moze ich dodatkowo napedzic.

Na pewno styl gry Arsenalu nam odpowiada, ale do meczu zostalo jeszcze sporo czasu i myslenie o 1/4 jest jeszcze nie na miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?