La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 612 Culés

konto usunięte

7

Unia mnie coraz bardziej denerwuje. Zapraszają i wpuszczają Arabów, a potem stękają, że terroryści atakują. Jestem coraz bardziej za wstąpieniem do tej Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, którą utworzą Armenia, Rosja i Białoruś.

3

@sewerynVeB Unia gospodarcza z Białorusią ? Rosją opierającą się jedynie na ropie ? I taką potęgą gospodarczą jak Armenia ? To ja już bym wolał aby Polska nie byłą w żadnej unii .

konto usunięte

0

@Kusco15 Niestety jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy wybierać albo nas podbiją.

konto usunięte

6

@sewerynVeB Od tego jest NATO

konto usunięte

0

@Kusco15 Poza tym są mniejsze szanse na zamachy terrorystyczne i będziemy jednym z czołowych państw.

konto usunięte

1

@Explode Czy Nato zaprasza Arabów do Europy i grozi sankcjami za nieprzyjęcie uchdźców oraz stęka za zamachy. NIE. Nato ma za zadanie chronić tyretoria krajów przed agresją.

konto usunięte

6

@sewerynVeB NATO nie jest od gospodarki ale od wojska, najlepiej nie być w żadnej unii tylko w samym NATO

konto usunięte

1

@Explode To wiem, ale nawet jakbyśmy byli tylko w Nato toby cisnęli byśmy byli w UE, bo integracja terenów.

1

@sewerynVeB Tak ale sama nazwa mówi UNIA GOSPODARCZA a z wymienionymi krajami za bardzo nam to się nie będzie opłacać . Najlepsze chyba będzie próbowania zaprzestać napływania imigrantów do Unii .

konto usunięte

1

@Kusco15 Ale Niemcy nie zareagują. Im ci imigranci są potrzebni, bo mają bardzo niski przyrost. Ściągają ich by załatać dziurę.

1

@sewerynVeB Tu masz racje ale Unii Euro-Azjatycka z wymienionymi krajami też super rozwiązaniem nie jest :(

konto usunięte

2

@Kusco15 Dlatego zazdroszczę Szwajcarii jej położenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?