La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

konto usunięte

3

O haha, padłem jak zobaczyłem http://imgur.com/DubhDv2
Mam nadzieję, że tak nie będzie, ponoć, "Zjawa" zbiera bardzo dobre recenzje.

2

@WiSNiA90 "Zjawy" jeszcze nie widziałem, ale Di Caprio będzie miał mocnego konkurenta w Fassbenderze, który gra w takiej liczbie filmów, że za coś musi mieć nominację :)

3

@Ledsbourne Oprócz "Zjawy: bardzo ciekawie zapowiada się " Nienawistna ósemka " Tarantino.
Z tych nowszych filmów mogę polecić "Stare grzechy mają długie cienie "-Hiszpański film roku.
http://www.filmweb.pl/film/Stare grzechy mają długie cienie-2014-701323
Obejrzałem i mi się bardzo podobał. :) Film ma rok,a dopiero jest w polskich kinach...

konto usunięte

1

@Ledsbourne No co jak co, ale Leoś jak dla mnie powinien już dawno mieć tego Oskara, choćby jak zagrał w Wilku z Wall Street. No ale gildia zdecydowała inaczej, Co do Fassbendera, racja gość jest wszędzie, Prometeusz, X-meni, Assassin's Creed, teraz Makbet i Steve Jobs. No ale Leo to Leo, zasługuję jak mało kto.

2

@ViscaBarca123 No "Nienawistnej Ósemki" wyczekuję i pewnie w styczniu pójdę na nią do kina, Tarantino to Tarantino, można w ciemno zakładać, że film będzie świetny. Do tego z taką obsadą! A ja się ostatnio wkręciłem w stare spaghetti westerny, więc tym lepiej :)

Linka źle wpisałeś, ale znalazłem film, może mieć fajny klimat, więc pewnie kiedyś obejrzę.

A z nowych jeszcze mam wysokie oczekiwania co do "Zupełnie Nowego Testamentu", tematyka dosyć absurdalna i zakręcona, zapowiada się na coś w stylu skrzyżowania "Bycia Johnem Malkovichem" a "Amelią" Jeuneta, trzeba obejrzeć :)

3

@WiSNiA90 Di Caprio chyba najlepiej zagrał w "Co Gryzie Gilberta Grape'a", gdzie potem niektórzy myśleli, że na serio ma zespół Downa :o "Wilka" jeszcze nie oglądałem (chociaż zostaje do tego przymuszany od pewnego czasu, więc pewnie zobaczę niedługo). W "Django" też świetnie zagrał.

A dzisiaj właśnie dowiedziałem się, że Fassbender jeszcze w "Assassin's Creed" ma zagrać, mam nadzieję, że film będzie lepszy niż gra, która mnie osobiście zawiodła. Ale ten gość właśnie nawet w tym mocno przeciętnym Prometeuszu potrafił zagrać świetnie, tak samo jak Magneto (ok, może X-Meni to nie jest kino najwyższych lotów, ale mi się akurat zdecydowanie najbardziej podobają z filmów o superbohaterach, a "Pierwsza Klasa" zdecydowanie najlepsza). W tym roku może dostać za "Makbeta", którego wszyscy chwalą (jeszcze nie widziałem) albo za tego Jobsa (film moim zdaniem niezły, ale nic więcej, natomiast gra jego i Winslet wybitna, do tego za samo nauczenie się takiej ilości tekstu powinien mieć nominację!). A to, jak zagrał we "Wstydzie" to już naprawdę maestria (pewnie to samo powiem o "Głodzie" i "Zniewolonym" jak obejrzę), ciężki temat a gość był hipnotyzujący. Ogólnie cenię go bardziej od Leonardo w sumie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?