La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

6

Ronaldo w wywiadzie o tym co zrobi po zakończeniu kariery: ,,Nie chcę być ani menedżerem, ani szefem klubu. Gdy skończę grać w piłkę, chcę żyć jak król''- dawno tak się nie uśmiałem :D


konto usunięte

3

@tobiasson92 Niech sobie żyje, ale niech już nie wydaję filmów o sobie, proszę kris... oszczędź

konto usunięte

9

@tobiasson92 Tyle co on ma kasy teraz, to twoje 5 pokoleń tyle nie zarobi więc może żyć jak król :D

15

@tobiasson92 Ma racje, popieram go, też bym tak zrobił.
Zasłużył sobie (mimo wszystko jest kimś).

2

@Aerox Im więcej kasy masz tym większe masz potrzeby i więcej wydajesz ;) Jestem jednak zdania, że trzeba mieć w życiu jakieś zajęcie i pasje, którym można się oddać po zakończeniu kariery ;)

0

@tobiasson92 Po czesci racja z tymi pieniedzmi ale Ronaldo ma pewnie wiecej niz nam sie to moze w wyobrazni zmiescic. Bedzie dalej mial kasy jak lodu bo pewnie i po zakonczeniu bedzie zarabiac z roznych biznesow odziezowych itp itd. Co do zycia jak krol ma racje, zasluzyl bo poswiecil sie w 200% zeby przewyzszyc reszte zawodnikow umiejetnosciami i nie wiem co w tym dziwnego, a "znajac" Ronaldo na pewno nie bedzie sie nudzil ani nie pojdzie w slady tych ktorzy mieli rozne nalogi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?