La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

2

Drugi mecz z Espanyolem i drugi raz sedzia nie ogarnia totalnie!

Brutalne faule na Albie i Messim - bez kartek.

Kartki z czapy dla Pique i Neymara.

Brak rzutu karnego - ktory byl wiecej niz ewidentny.

Jak dobrze, ze zostal nam jeszcze jeden mecz aż do jednej z ostatnich kolejki.

0

@mekston Powinni nam dać tego co mecz Valencia - Real sędziował . Nie dawał nabierać się na symulki i według mnie dobrze sędziował .

2

@mekston Dodac do tego liniowego ktory dawal spalone z dupy.

1

@mekston Pique akurat dostał kartkę po idiotycznej interwencji liniowego. Tego samego liniowego, który trzykrotnie nieprawidłowo odgwizdał spalonego, kiedy to wybiegający zawodnik Barcelony miał przynajmniej jeszcze metr wolnej przestrzeni. Kabaret.

0

@kuba1624 spalone masakra - ten jeden gdzie pomylil sie o 3 a moze i 5 metrów to jakas wtopa kompletna

0

@hen0x trudno bylo zawiac akcje jak ciagle gwizdal nie wiadomo dlaczego - masakra -szczegolnie t asytuacja ze spalonym gdzie gracz Espanyolu byl z 5 metrow przed linia pilki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?