La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

konto usunięte

3

Celta gromi (3-0) pogromców Realu Cadiz na wyjeździe i praktycznie awansowali do 1/4 CdR.
Las Palmas ogrywa 3-2 Eibar także na wyjeździe i jest bliżej kolejnej rundy. Co ciekawe Eibar kończyło mecz w 9. Chyba piłkarze gospodarzy postanowili się wykartkować.

0

@Stinger Fajnie byłoby dostać Las Palmas w kolejnej rundzie , ale Eibar jeszcze może odrobić straty . Ostatnio w pucharze przegrali chyba 3-0 aby potem w rewanżu odrobić straty .

konto usunięte

1

@arturpip34 Dokładnie, chciałbym słabszego rywala dla Barcy bo po pierwsze w lidze nie wolno nic tracić, a po drugie można by jeszcze pograć przynajmniej w jednym meczu nie podstawowym składem lub podreperować statystyki.

0

@arturpip34 Las Palmas to potencjalnie najłatwiejszy rywal w 1/4 finału.

konto usunięte

1

@mekston Mirandes jest łatwiejszy i po remisie w pierwszym meczu z Deportivo nie są bez szans w rewanżu aczkolwiek nie wróżę im sukcesu na wyjeździe.

0

@Stinger no wlasnie - zakładam awans Deportivo. TReroetycznie Rayo tez ma szanse, ale jednak zakladam awans Atleitco - dlatego Las Palmas jest najslabszym potencjalnym rywalem ktorego mozemy wylosowac i ktory wg mnie przejdzie dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?