La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

konto usunięte

2

Niby każdy wie kto jutro odbierze Złotą Piłkę ale prawdę mówiąc patrząc na osiągnięcia nie bez szans jest/był Neymar... Fakt że to Leo był tym numerem 1 w Barcelonie, fakt że to Leo miał lepsze CA ale ogólnie statystyki na równym poziomie, ilość trofeów taka sama, a w czasie kontuzji Messiego to Neymar wziął ciężar gry na siebie...

Mam takie pytanie do was... Jak byście zareagowali gdyby to jednak jutro Złotą Piłkę dostał Neymar?
Co byście czuli? Kompromitacja wybierających? Złość? Czy może zadowolenie?

Ja powiem krótko, uważam że Ney zasłużył na ZP bo poprzedni rok miał genialny ale jednak jest minimalnie za Leo dlatego byłbym nieco zdziwiony ale na pewno zadowolony że Złota Piłka zostaje w "rodzinie".
A jakie jest wasze zdanie?

1

@Stinger Mi to obojetne. Nie wiem czemu mialbym czuc zlosc, skoro zawodnik mojego klubu wygral Zlota Pilke. :D Jesli ktos jest fanem tylko Messiego to wtedy sie moze poczuc urazony ale jak sie jest kibicem Barcy to nie widze powodu.

0

@Stinger Jeśli wygra Neymar, to będę trochę rozczarowana, bo Messiego po prostu lubię bardziej, ale będę się cieszyć z wygranej Neya tak czy inaczej, bo po prostu zasłużył.

0

@Stinger Ciężkie pytanie, bo od kilku miesięcy jestem nastawiona na ZP dla Leo.. Miałabym chyba mieszane uczucia. Neymarowi życzę tej nagrody za rok:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?