La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

3

Ciekawe jak tam jutro zagramy :) Znaczy już dziś. Pierwszego meczu nie widziałam bo mi internet fiksował przez śniegi :D Mam nadzieje, że na dziś żadnych opadów nie zapowiadają ;) A na telefonie parę sekund była akcja i ze trzy minuty przerwy ;)

2

@Ilona_VeB Śnieg ? Ale zazdroszczę :( u mnie tylko deszcz

1

@Janas11224 No u mnie też już mało co jest. Ale dziś trochę też padał, z tym że bez morzu niestety :/ Takiej pluchy nie lubię najbardziej :(

0

@Janas11224 Nie ma czego, co to jest za shit, to nie mam pytań. A te oblodzone drogi...

0

@RaulGarciatoGbur Jak ma sie tylny napęd to jest sie z czego cieszyć :D

0

@Janas11224 To zależy, trzeba umieć jeździć autem z tylnym napędem, bo znam jedną taką drogę, że co parę dni można znaleźć beemkę w rowie xD

0

@RaulGarciatoGbur No jak ktoś nie umie to 40 km/h Max a jak ktoś ma talent to sandał i każdy zakręt twój :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?