La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

konto usunięte

4

Sędziowie w skokach to większa tragedia niż sędziowie z La Liga.
Cholera dlaczego jak nie jesteś Prevcem lub Freundem to z góry jesteś gorszy?
Ależ mi szkoda Kennetha Gangnesa i ogólnie Norwegów.
Złoto powinno jechać z Gangnesem do Norwegii...

Gangnes przekręcony notami,
Forfang upadek,
Fannemel pech z wiatrem (akurat się odwrócił jak on skakał).
Dodać do tego wczorajszego Tande i chyba limit pecha Norwegowie wyczerpali... Jeśli jutro złota nie zdobędą to będzie wielka niesprawiedliwość.

5

@Stinger Nie, sędziom z La Liga nikt nie dorownuje w tym temacie :D

1

@Stinger Po kwalifikacjach Gangnes był jednym z faworytów.Jak widać tylko dla kibiców.

0

@Stinger Dlatego w tym sezonie nie oglądam już skoków może obejrzałem z 2 konkursy i to niecałe w tym 1 serię MŚ w lotach. Słaba forma Polaków, kombinezony które umożliwiają mnóstwo oszustw i te noty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?