La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 725 Culés

31

Ponoć jak coś jest od wszystkiego, to jest do niczego. Najwyraźniej Roberto o tym nie słyszał. Niby sprawia wrażenie zwykłej zapchajdziury, ale który trener by takiej nie chciał? Kontuzja w ataku? Roberto, wchodzisz! Kontuzja w obronie? Spoko, jest Roberto. O nie, bramkarz wyleciał! Roberto, bierz rękawice.
Jak ja się cieszę, że taki zawodnik gra u nas :D

22

@Nigaki Ja dawniej:
"Kurde, znowu Roberto wchodzi, gra będzie nudna"

Ja dzisiaj:
"O wreszcie Roberto wchodzi, ożywi trochę grę"

Mam głęboką nadzieję, że to nie jest tylko chwilowy przebłysk.

konto usunięte

1

@KamQiX U mnie było kiedyś tak, że jak wchodził Roberto to facepalm i "kur*a gramy w dziesiątkę"

ale postawa młodego hiszpana w poprzednich sezonach za bardzo nie mogła napawać optymizmem, swoją grą nie wywoływał żadnych pozytywnych emocji, więc jakie miały być reakcje?

3

@KamQiX Tyle różnych pozycji i taki wysoki poziom na każdej z nich? Trochę tego za dużo jak na zwykły przebłysk ;) Choć pewnie słabszy moment kiedyś mu się zdarzy.

15

@KamQiX Ja byłam jedną z niewielu osób broniących Roberto, ale aż tak w niego nie wierzyłam. Teraz to już nawet nie wiem gdzie on gra najlepiej, bo zastępując Busquetsa zagrał jak oryginał. Na pozycji Iniesty, czy Rakiticia też gra bardzo dobrze. Nawet Leo zastąpił w klasyku, co jest niewykonalne. Taki wychowanek to skarb.

0

@Nigaki Kiedyś takim do wszystkiego był Adriano, lewa obrona, prawa, środek, pomoc, teraz jest Roberto, który świetnie się spisuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?