La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

0

allegro.pl/show_item.php?item=5082399624
Jest tu moze ktos kto sie na tym zna i pomoze mi czy warto kupic taki zestaw ?

1

@acab123 Powiem Ci tak, jedyne co tu jest dobre to cena... Sam kiedyś planowałem to kupić ale zdecydowałem się na zestaw używany z obciążeniami żeliwnymi, tutaj 10 kg odważnik jest jak u mnie 5(średnica), zresztą te bitumiczne podobno szybko się "zużywają". Dlatego ja Ci radzę kupić używaną ławeczkę z używanymi obciążeniami, jak trochę poczekasz to trafisz jakąś okazję.

0

@acab123 Witam.
Moim zdaniem nie warto kupować ławeczki z bocznymi uchwytami do tzw. rozpiętek, ponieważ i tak nie będą praktycznie używane..
O wiele wygodniej robić te ćwiczenie na zwykłych hantlach.
Także moim zdaniem poszukaj prostej ławki ze stojakami i tyle, bez "zbędnych pierdół" za które zapłacisz..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?