La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

konto usunięte

2

Będzie ktoś dzisiaj oglądał Liverpool vs Stoke? Zapowiada się niesamowity mecz. Liverpool ma przewagę z poprzedniego meczu ale dzięki temu od początku zapewne zobaczymy inwazję atakującego Stoke. Ponadto garncarze są podwójnie zmotywowani gdyż mają szansę na awans do finału po raz pierwszy od ponad 40 lat. Oby Wembley było kolejnym krokiem dla Stoke!

0

@Neysi W pierwszym było 6-1, czy dobrze pamiętam?

konto usunięte

1

@TheMirrorBlack Nie, 6-1 to wynik wygranej Stoke w ostatnim meczu ligowym ostatniego sezonu. Dzisiaj jest drugi mecz dwumeczu półfinałowego o puchar. W pierwszym meczu trzy tygodnie temu Liverpool wygrało na Britannia Stadium 0-1

0

@Neysi Faktycznie. Pomieszałem z jakimś innym meczem, bo pamiętam 6-1 Liverpoolu, może to był Southampton.

konto usunięte

1

@TheMirrorBlack 6-1 to wynik meczu Stoke z Liverpoolem z ostatniego sezonu, tak jak pisałam. Stoke wygrało. Chyba, że chodzi o jeszcze inny.

konto usunięte

2

@Neysi W poprzedniej rundzie Liverpool wygral 6-1 chyba z Southampton.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?