La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

26

System plusów i minusów prowadził do jeszcze większych patologi niż nawał spamu. Wole śmieciowe statystyki i linki do fangola niż sfrustrowanych białych rycerzy minusujących z ukrycia pod porannym przeglądem prasy lub psychopatów potrafiących wejść w twój profil i ocenić negatywnie ostatnich sto komentarzy ponieważ w jakiś sposób im podpadłeś. To nie jest tak, że bolą mnie czyjeś polecenia, sam dostaje ich aż nadto. Chodzi o zwykłe ludzkie lenistwo. Tak trudno przescrollować choć pierwszą stronę La Rambli, tudzież zerknąć w najlepsze z ostatnich 24h w celu sprawdzenia czy dana „ciekawoska” już się nie pojawiła?

konto usunięte

4

@Ratamahatta Nie przez to minusy nie miały sensu. Bo można było przecież wprowadzić próg 200 czy 500 komentarzy.

Minusy były dawane za odmienną opinię na dany temat. I to było złe

konto usunięte

2

@Gandii Chcesz żeby minusy można było dawać od ilości komentarzy?
Przecież to bez sensu ponieważ 200 komentarzy to sobie można w 3 dni naklepać.

Moim zdaniem minusy są wcale nie potrzebne. Są plusy i to wystarczy.
Po prostu jeśli dany komentarz ci się podoba lub się z nim zgadzasz to polecasz, jeśli nie to nie polecasz... Po co utrudniać jak jest dobrze?

Od kilku dni jest narzekanie bo ktoś wstawia statystyki/ciekawostki dla poleceń ale co zmienią minusy? Przecież skoro oni (statystycy) to lubią to dalej będą to robić, a minusy tylko wprowadzi niepotrzebny burdel ze strony HD i tych którym nie spodoba się dana "osoba".

2

@Gandii Ratamahatta ma rację, ale i Ty również. Osoby, które miały kontrowersyjne poglądy na różne sprawy, ale prowadziły dyskusje na argumenty i na poziomie potrafiły zarobić zastraszającą ilość minusów. Dotyczyło to nawet starych, rozsądnych użytkowników tej strony. Przez to też łowcy plusów starali się pisać wyjątkowo pod publiczkę, co wypaczało ideę realnej dyskusji na forum.

konto usunięte

0

@Stinger Ja powiedziałem, że coś chcę? Nic takiego nie powiedziałem, ale jeśli już to 200 komentarzy i 180 dni stażu rozwiązałoby problem HalaDzieci wchodzących i minusujących. Oczywiście zakładając, że to jest powodem patologii systemu plusów i minusów, a według mnie ten system jest bez sensu przez to, że minusa dostawałeś za to, że miałeś odmienną opinię a nie przez napastliwych najemników El Jarka

konto usunięte

3

@Gandii Ok nie chcesz ale to zaproponowałeś... Ale nie ważne, mam tylko na myśli to że jeśli już minusować to tylko od ilości dni w serwisie ponieważ tego nie przyśpieszysz.
Łącznie komentarze i dni też nie mają sensu ponieważ 200 kom. nabijesz w tydzień, a 180 dni to pół roku także tak czy tak musi czekać 180 dni.

Uważam że jeśli już wprowadzać minusowy to tylko po ilości dni. Wtedy trollom, HD itp. nie będzie się chciało czekać tak długo, a normalni użytkownicy spokojnie poczekają.
Poza tym racja że minusy dawali ci którzy mieli inne opinie na dany temat, to jest fakt ale faktem jest że HD i inne trolle też mogliby sobie wpadać i każdego od góry do dołu minusować... Tym bardziej jeśli minusy byłyby zależne od ilość komentarzy.

Mimo wszystko uważam że jest dobrze jak jest i nie ma czego zmieniać.
Przecież ci którzy niby piszą pod polecenia i je zbierają dostają je od was/nas także uważam że nie ma o co robić afery.
Po prostu niech każdy zacznie pilnować siebie i będzie ok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?