- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
0
Biegler out,ciekawe kto go teraz zastapi. Przydalby sie trener ktory nauczylby ich gry w ataku pozycyjnym i kontry,bo agresywniejsza obrona i nie mamy szans jak wczoraj :)
0
@kuba1624 Bogdan Wenta ;). Chociaż wiem że on już nie wróci ;/.
0
@PheNOmeN Potrzebna mu ta polityka...lepiej by sie zajal tym na czym sie zna ;)
3
@kuba1624 Tam są pieniądze :)
0
@kuba1624 Właśnie jest Europosłem i małego hajsu to on niema.
0
@PheNOmeN Wiem o tym,jednak wolalbym sie realizowac w tym co lubie w jego przypadku,malych pieniedzy jako szkoleniowiec kadry nie zarabial ;)
2
@kuba1624 Ale jako europoseł zarabia 100 tys euro rocznie. A więc tyle co czołowi polscy szczypiorniści w Bundeskidze. Do tego diety, kasa na prowadzenie biura, zwrot kosztów dojazdu i odprawa.
Do tego nie wcgodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
0
@Criss18Barca To tylko takie powiedzenie ;) No ale zobaczymy,moze wybiorą kogos sensownego :)
0
@kuba1624 Gra pozycyjna nie była zła, obrona zawiodła i gra w przewadze jest do poprawy ale już z innym trenerem najlepiej Polakiem
0
@ViscaElLeo Była zła,zobacz co sie u nas dzieje jak gramy przeciwko obronie 5-1,jak gramy w przewadze zawodnika,nie ma wgl wypracowania pozycji skrzydlowemu. To jest dobra gra pozycyjna?Nie sądze. A z tego co czytam to kandydatem na trenera jest Piotr Przybecki.
0
@kuba1624 Gra pozycyja zawiodła tylko w meczu z Chorwacją i Macedonią w pozostałych meczach było dobrze. Piotr Przybecki to chyba najlepszy wybór jeśli chodzi o Polskiego trenera
0
@ViscaElLeo No nie zgodze sie,ze tylko w tych meczach. Z Norwegia tez rewelacji nie bylo niestety i Polacy musieli rzucac z czesto nieprzygotowanych pozycji ;)
0
@kuba1624 To bardziej zasługa Norwegii i jej dobrej obrony niż naszej słabej gry w ofensywie
0
@Criss18Barca i szerokie kontakty , szkoda ze nie slyszales begerowej jak o tym mowila, one sie wazniejsze nie nawet sama kasa