La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

5

Fajny artykuł Squawki o Pique, przedstawiający go jako jednego z nielicznych obecnie piłkarzy, którzy nie mają nijakiego charakteru: http://www.squawka.com/news/barcelonas-gerard-pique-the-greatest-troll-in-football/589199

11

@Ledsbourne Podzielam zdanie autora. Rozumiem dyplomatyczne odpowiedzi wielu piłkarzy, nie chcą ryzykować niepotrzebnych spięć pomiędzy drużynami. Dlatego Pique tak bardzo mi imponuje. On się nie boi czegoś takiego, nie da się uciszyć, bo tak wypada. Jeśli będzie trzeba poruszy niebo i ziemię, by chronić swój klub i kolegów z drużyny. Dyplomatyczne odpowiedzi są dobre, ale każdy zespół powinien mieć takiego zadziornego zawodnika jak Pique, żeby stanowił jakąś przeciwwagę.

9

@Nigaki Zgadzam się! Zwłaszcza, że Pique pokazuje przy tym naprawdę fajne, inteligentne poczucie humoru, to nie są jakieś chamskie teksty tylko pod publiczkę, tylko faktycznie przemyślane i celne szpile!

0

@Ledsbourne Bo obrażać też trzeba umieć. Na szczęście Pique zna różnicę pomiędzy zwykłym buractwem a inteligentnym dowcipem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?