La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1104 Culés

2

Bardzo fajnie by było, gdyby Turan i Vidal złapali wysoką formę jeszcze w tym sezonie. Na razie zagrali po kilka spotkań, mają chyba po 500 minut na liczniku, odpowiednio trzy i dwie asysty (o ile dobrze liczę) - nie jest źle, ale też nie do końca "wejście smoka". Nie ma co wymagać od nich cudów, ale skoro Lucho ich "zażądał", podjęto te decyzje (trochę kontrowersyjne, z uwagi na toczący się proces wyborczy), a zawodnicy odcierpieli tę sankcję (to na pewno nie było dla nich przyjemne) - to niech to zaowocuje i niech mają jak największy wkład w jak najlepsze wyniki w tym sezonie. Trochę szkoda by było, gdyby po takich perypetiach ostatecznie niewiele wnieśli.

konto usunięte

3

@Korbel Korbel, przecież 5 asyst jak na 500 minut, to dobry wynik, wynik w sumie na miano "wejścia smoka". Nie grali pół roku, Leonidas jedynie w reprezentacji, a tak to kisili ogóra na treningach. Ja jestem mega zadowolony z Turka, z Vidala również, bo dobrze zastępuje Alvesa. Dla mnie oba transfery na PLUS, najlepsze jakie były w zimowym okienku*.
* - na papierze przyszli w lecie, ale jakby nie patrzeć, to zespół wzmocnili dopiero w zimie.

2

@Bartra_FCB Pięć asyst na ponad 1100 minut, bo tyle już zagrali, jeśli dodać ich liczniki. I w sumie wszystkie te asysty w goleadach lub przy roztrzygniętym wyniku, więc pod tym względem wkład nie wygląda jakoś powalająco. Najważniejsza to chyba ta Turana z Granadą, pomogła otworzyć wynik.

konto usunięte

0

@Korbel Matematyka królową nauk XD
Na moje oko, to 3/500 + 2/500 = 5/500 ;)
Moim zdaniem jest okej, a z czasem będzie jeszcze lepiej.

5

@Bartra_FCB Musisz byc naprawde dobry z tej matmy jak tak logicznie myślisz. Jak liczysz stężenia roztworow to tez nie dodajesz objętości do siebie?

konto usunięte

1

@Korbel Nie wiem czego ty chcesz po niegraniu przez nich przez 6 miesiecy. Zanim zlapia rytm meczowy sporo minie a swoje zaczna grac od nowego sezonu. Kazdy zawodnik ma swoj wlasny czas adaptacyjny.

konto usunięte

0

@barcaclue97 Nie, skoro zawodnicy spędzili tyle samo czasu na tym samym boisku, w jednej drużynie. Skoro Barcelona sama zagrała z nimi 500 minut, to na cha dawać im 5 asyst na 1000 minut, których Barcelona z nimi nie rozegrała? Na moje oko skoro razem grali, to 5/500, a nie 5/1000. W takim razie MSN nie ma 80 bramek w 39 meczach, tylko 80 goli w 147 spotkaniach... Bo są trzema różnymi substancjami.

2

@Bartra_FCB Jeśli tak podejdziesz do tematu, to może Ci kiedyś wyjść, że powiedzmy siedmiu słabszych zawodników osiągnie "łącznie" lepszą średnią goli lub asyst, niż dwóch lepszych - co jest bez sensu, bo przecież są słabsi ;)
Najlepiej pozostańmy przy indywidualnych statystykach: Turan trzy asysty w ciągu 570 minut, Vidal - dwie w 540 minut.

konto usunięte

1

@Korbel Dobra to zostajemy przy tym ;)
Tak czy siak, wejście mają dobre jak na pół roku bez gry. A gry są głodni i spełniają oczekiwania ;)

konto usunięte

2

@Korbel teraz mam dostęp do komputera to mogę normalnie odp. więc przechodząc do rzeczy...dla mnie Turek też nie gra jakoś wybitnie, choć miał kilka kluczowych podań np. do Rakitica jak ten asystował Munirowi, to tak po za asystami. Ale według mnie Vidal gra dobrze. Lucho też częściej na niego stawia niż Alvesa. to też o czymś świadczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?