La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

0

Jak mogliśmy z takimi parówami przegrać 4:0 w SPH...

5

@wyga16fcb Popatrz na składy we wspomnianym meczu, a potem na dzisiejszy, następnie zadaj sobie to pytanie jeszcze raz :)

0

@wyga16fcb Graliśmy rezerwami, graliśmy na wyjeździe, Bilbao miało pełny skład bez kontuzji i byli w formie ;)

4

@wyga16fcb Sam jesteś parówka. Nieobecny jest Garcia i Williams, bez nich Beñat i Aduriz mają masę więcej pracy i nie mogą zbyt wiele zdzialać. Eraso, Sabin to nie jest to co Iñaki, Garcia i Susaeta.

1

@wyga16fcb o czym Ty mowisz? Troche szacunku od Athelticu.

Po drugie zobacz jakie byly wtedy sklady

Po trzecie zobacz gdzie byl ten mecz - Athletic u siebie jest zawsze grozny i nie raz odbieral na San Mame punkty czy to Realowi czy Barcelonie

0

@nochybaja123 I dlatego Ci którzy grali W meczu z nami dzis nie potrafią zagrać dokładnej piłki w tempo? Jakie to przykre :/

0

@wyga16fcb Skończ, nie zawsze wszystko wychodzi. Jak Beñat musi harować z tyłu, bo Eraso nie biega tak jak Garcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?