La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

9

Wiem, ze humor dopisuje, bo w sumie czemu by nie. Jednak trzeba pamietac, ze do konca jest jeszcze 13 kolejek, a to jest 39 punktow... Barca wszystkiego nie wygra, jest ciezkie spotkanie wyjazdowe do Villarreal i wkalkulowana strata punktow juz przed sezonem na Anoeta... Spotkanie wyjazdowe z Rayo i Eibar tez moze okazac sie czyms wiecej niz tylko spacerkiem... Ciesze sie, ze mamy tyle przewagi, ale to jest pilka Panie i Panowie... Byliscie swiadkami wiekszych sensacji... Mnie osobiscie cieszy to, ze Real ma za tydzien Atletico i ktos tam zgubi punkty, plus to, ze Real ma wyjazd na CN... Jest dobrze, ale wciaz wszystko jest realne dla druzyn z Madrytu.





Pozdrawiam i dobranoc :)

1

@Wisniaaa akurat mecze z Rayo sa zwykle dosc latwe i chyba nie pametam meczu w ktorym Rayo odebralo by punkty nam czy Realowi - tak samo jak Bilbao gdy jedzie na SB lub na Camp Nou - ale w przypadku Rayo dotyczy to obu stadionow. Ich styl jest fajny i ze slabszymi druzynami to sie sprawdza, ale z nami czy Realem konczy sie zwykle pogromem / pewna wygrana.

0

@Wisniaaa A co jak Barca wygra wszystkie spotkania, bardzo możliwe, skoro Juve wygral 15 z rzedu to Barca moze 21

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?