- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1339 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1339 Culés
0
Nie wiem co robią z tą Wisłą.. zmiany trenerów bez sensu.. Moskalowi nie szlo najgorzej.. przyszedł Pawłowski - zawsze watpilem w jego zdolności trenerskie.. I teraz ma przyjść Dyzma.. jeszcze trzeba dodać sprawę z Cierzniakiem.. dziecinada. Władze Wisły tak mieszają ze jeszcze ten zasłużony Poslki klub spadnie, wtedy będzie płacz.
4
@borzowporzo Nikodem?? Nie chce się spinać ani kłócić ale wiesz ile Legia wydaję na szkolenie młodzieży a ile Wisła?? No to masz odpowiedź dlaczego tak z nimi ciężko. Pojedz pod stadion Legi i pod stadion Wisły. Jestem kibicem Legi dlatego daję ją za przykład. Pojedź na mecz do Warszawy zobacz otoczkę a pojedź do Krakowa. Niestety Wisła jest sama Sobie winna. Brak inwestycji w młodzież i marketing a do tego zmiany trenerów i kupowanie "gotowych" zawodników których nie zawsze da się wpasować. Dołożyć można jeszcze fakt, że to piłkarze często zwalniali trenerów czyli duże duże ego grajków. Czynników upadku tego klubu można mnożyć wiele. Niestety podejście włodarzy, żeby rządzić tak by się nachapać...
2
@Fan1892 No i sie nie klocisz bo mamy podobne zdanie ;)
1
@borzowporzo Jestem kibicem Wisły i akurat z powrotu Franza się cieszę jest jaki jest ale jego zespoły zawsze mają swój styl przede wszystkim starają się grać piłką,a jak wyglądała gra za Pawłowskiego rąbanka do przodu i nic więcej i od 60 minuty odcięcie prądu.Smuda to na chwile obecną najlepszy trener jaki może to pociągnąć i jestem pewny,że utrzyma Wisłę,a od nowego sezonu widziałbym Skorże lub Wdowczyka.
0
@Fan1892 A ja jestem kibicem Ruchu, który ostatnio z wami poległ, i powiem jedno. Jakby nasi piłkarze dostosowali się poziomem do Kibiców, to rok w rok bylibyśmy mistrzem. :D