La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

0

Co sądzicie o telefoniku Lenovo Vibe K5 Plus? Opłaca się kupić? Lenovo zapowiedziało, że telefon będzie kosztował 130 dolarów. To niewiele. Na Allegro jeszcze nie ma.

Tutaj parametry:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/vibek5plus/Lenovo-Vibe-K5-Plus.html

1

@fc_barcelona_1899 Telefonik wygląda ciekawie, parametry całkiem wporzo, dobra bateria, aparat, rozmiary. Jedyne co mnie niepokoi to dosyć słaby procek jak na początek 2016 roku Snapdragon 616 1,5 GHz to cienko. Jest co prawda aż 16 GB wbudowanej pamięci lecz przy dzisiejszym użytkowaniu telefonu, przetwarzaniu danych i wielu procesach w tle może zwieszać i spowalniać telefon. W mojej Xperii Z3 z końca 2014 roku juz jest Snapdragon 801 i 2,5 GHz co wydaje mi się obecnie obowiązkowym minimum.

Oczywiście pozostaje pytanie o wykonanie telefonu, plastik/metal ? utrzymanie w ręku itp itd - w zależności od upodobań.

Cena 130 $ to prawda nie dużo ale nie wiem czy nie jest to pokłosie słabszego procka, czyli osiągów podczas pracy w porównaniu do konkurencji obecnie.


Pozdrawiam.

0

@fc_barcelona_1899 Hm z parametrów wygląda bardzo ciekawie.aż sam się zastanawiam, czy go nie kupić, bo Huawei P8Lite mi się znudził. Zwłaszcza, że 130 dolarów to niedużo

0

@Fotos A proponujesz jakiś telefon tak do 800 zł, żeby się nie zacinał?

0

@fc_barcelona_1899 szczerze Ci powiem że przedział 800 zł to challenge żeby znaleźć coś fajnego. Na pewno kolega ma Motorolę moto G która śmiga aż miło a to dzięki czystemu androidowi bez nakładek operatorskich

http://www.telepolis.pl/telefony/motorola-moto-g,4,2,2491.html

Z ociupinkę większej półki polecam sprawdzone: Nexusa 5 i Motorolę moto X (także czysty android)

http://www.telepolis.pl/telefony/lg-nexus-5,4,2,2441.html
http://www.telepolis.pl/telefony/motorola-moto-x,4,2,2553.html

0

@Fotos Te Motorole trochę słabe procki mają :/ A co powiesz o Samsungu galaxy S4 albo Huawei P8 Lite?
W sumie P8 Lite ma jeszcze słabszy procesor niż Vibe, a Samsung niewiele lepszy, a i tak się nie zacinają.
Jeszcze chciałbym dodać, że Vibe może i ma tylko 1,5 GHz, ale za to ma 8 rdzeni.

0

@fc_barcelona_1899 Huaweii w ogóle nie znam jeśli chodzi o podzespołu i też nigdy żadnego nie miałem w ręku. Niemniej jednak wydaje mi się że zyskują pozycję na rynku i przychylność nabywców. Sam zastanawiam się nad wypróbowaniem któregoś z nowszych modeli. Ten P8 Lite wygląda spoko choć ja zawsze jestem negatywnie nastawiony to telefonów z dodatkiem "lite", to dla mnie takie oszukańcze wersje podstawowych modeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?