La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

0

Witam laramblowicze, czy któryś/która z Was posiada może "tą lepszą" ładowarkę do telefonów HTC? Ponoć 3 razy szybciej ładuje telefon niż zwykła . Oraz chciałbym się dowiedzieć czy można nabyć taką ładowarkę np. w Saturnie, jeżeli tak, to za jaką kwotę.
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

konto usunięte

0

@josiekkk Taka ładowarka po prostu ma większe napięcie niż inne, szybsze ładowanie nie koniecznie jest lepsze dla żywotności baterii

konto usunięte

0

@Gandii Kolego, kolego już spieszę z wyjaśnieniem za nim powstaną mity. Otóż szybsze ładowanie nie ma nic wspólnego z żywotnością baterii, a gdy telefon nie obsługuje tej opcji ładowarka ładuje standardowym napięciem.

0

@josiekkk Zapytaj po prostu w sklepie o oryginalną ładowarkę do Twojego telefonu, taka ładowarka ma odpowiednie napięcie dla Twojego smarfona (jak ktoś wcześniej słuszne zauważył) i ładuje szybciej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?