La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

14

I pomyśleć,że kilka lat tem grałem sparring z juniorami Orła Ząbkowice,w którym grał Zieliński i nie zdawałem sobie sprawy,że gram z przyszłym kadrowiczem :-)Wtedy miał z 12-13 lat,kto mógł to przewidzieć? ;-)
Jego ojciec trenował nasz zespół i chyba nawet jemu to się nie śniło :-)
Ząbkowice Śląskie są dumne z Piotrka :-)

0

@norbi77 A pewnie nie pamiętasz a wyróżnial się grą?

1

@norbi77 Jestem z Ziębic również z nim grałem :D

0

@Maciegg Nie wyróżniał :-)
To był meczyk przedsezonowy na rozruch,my seniorzy z okręgówki vs juniorzy z 3-ligowego "Orła".Wygraliśmy 6:0 chyba,a wtedy jego starszy brat "szalał" na boisku,a sam Piotrek?Po prostu był na murawíe ;-)

2

@jedrek7000 Sparta?Ja grałem w Polonii Ząbkowice :-)

konto usunięte

1

@norbi77 heh kiedyś grałem z Milikiem :) tylko szkoda że się dowiedziałem o tym jak już grał w Górniku,bo już wtedy bym prosił o autograf :DDD

4

@jackgozdo A kto mógł przypuszczać,że zrobią karierę? ;-)

1

@norbi77 Unia Bardo ? :)

0

@nochybaja123 Oj,też z Unią grałem :-)
Mecze nie należały do spokojnych ;-)

1

@norbi77 Tak Sparta Ziębice :D teraz czasami pogrywam w B klasie :D

0

@norbi77 A w Polonii grałeś ze dwa lata temu ?

1

@nochybaja123 Nie,z 8-9 lat temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?