La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

0

Nie wiem czy widzieliście ale Barca wrzuciła na swój fb posta gdzie piszą z dumą że spośród 6 najlepszych lig w Europie nikt nie ma takiej przewagi nad kolejnym zespołem co my. Wszystko fajnie, ale nie dość że zapomnieli o PSG to im się jeszcze punkty pojebały i zamiast 9 wpisali na grafice 11 :P
Gruby wałek jak na oficjalkę... Coś tam chyba było pite w Święta :D

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154264131794305&id=197394889304

0

@Zbyszko z Bogdańca Oj tam każdemu się może zdarzyć, nawet najlepszym :D
9 punktów to wciąż największa przewaga z tamtych lig :-)
Widocznie Ajax z Milikiem jest lepszy od PSG z Ibrą ;)

0

@Zbyszko z Bogdańca "spośród 6 najlepszych lig w Europie"

A co do punktów to rzeczywiście :D

konto usunięte

0

@Zbyszko z Bogdańca wszystko okej,ale nie klnij bo ban będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?