La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

4

Jak wszystko moze sie zmienic w rozumowaniu niektorych przez jeden mecz ;)
Przed GD balonik byl tak mocno napompowany ze nasi przez zbytnia pewnosc siebie stracili 3 pkt.
real w oczach swoich kibicow stal sie faworytem LM i co najsmieszniejsze wczoraj czytalem ze chca w polfinale na nas trafic bo jestesmy latwiejsi niz AM :D
Przyznam ze do drugiej polowy wczorajszego meczu myslalem ze zaczyna sie kryzys ale to co zobaczylem w 2 to juz inna bajka;) Jesli nasz zespol CHCE to zycze powodzenia smietankowym w ew. starciu z tymi bestiami :)

1

@samo306 mnie smieszy jak pisza,ze Barcelona w kryzysie i wczoraj na farcie wygrali :) Chcialbym co sezon miec taki kryzys, final PK, wygrana 2:1 z najlepsza obrona swiata w cwiercfinale, przewaga 6 pkt w lidze, ale to tylko pokazuje jak Barcelona jest wielka, ze po kazdym minimalnym zwyciestwie lub po jednorazowej wpadce sa takie wypowiedzi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?