- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 520 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 520 Culés
2
Nowy Jork na żywo, u nich dzień się dopiero zaczyna
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/?cam=tsstreet
4
@FcBarcelończyk5 Mieszkałbym tam... :D
0
@Patrykesko Fajne są te kamerki. Wczoraj oglądalem też dallas w teksasie na tej stronie, też polecam. I wiele wiele innych, popatrz tam sobie na głównej stronie
2
@FcBarcelończyk5 Zawsze myślałam, że Time Square jest pełne ludzi nawet nocą czy wczesnym rankiem, a tu proszę. Fajne miejsce swoją drogą, chciałabym je kiedyś odwiedzić, jak zresztą cały Nowy Jork.
0
@Patrykesko Tu też polecam piękny widok z webkamerki na Nowy Jork ze Statuy Wolności
http://www.earthcam.com/usa/newyork/statueofliberty/?cam=liberty_hd
1
@Nigaki Dokładnie. Ja też zawsze miałem wyobrażenie, że nieważne o której godzinie tam zawsze pełno ludu. Teraz już i tak się zaczyna ruch. Kiedyś to trafłiem na czwartą rano, to dosłownie dwie taksówki jechały, cisza i spokój tak naprawdę
0
@Nigaki Gdyby tylko mieć pięniążków trochę to bym je wydał na zwiedzanie tego świata. Bóg stworzył świat dla nas a nie żebyśmy ciągle tylko widzieli dzień w dzień jedno i to samo
2
@FcBarcelończyk5 Zapisałem już do zakładek, wieczorkiem będę się bawić kamerkami, dzięki! ;)
0
@Patrykesko Wieczorkiem właśnie fajnie, gdy tam będzie taki już większy ruch. Wczoraj mimo że piątek tak około godziny 5 po południu u nich ruch też nie był niewiadomo jaki duży. Ot jak w dużym polskim mieście co mnie zdziwiło. Polecam popatrzeć na różne inne miasta. Cieszę się, że ktoś się zainteresował :D
1
@FcBarcelończyk5 Nienawidzę miast, ale tam zamieszkałbym bardzo chętnie :)