La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

konto usunięte

3

Tak naprawdę to mamy podstawowa jedenastke + bramkarz oraz Roberto. Reszta to uzupełnienie skladu ktore nie pociągnie gry gdy ktos wazny musi pauzowac. Zarówno Vidal jak i Turan nic nam nie dali i nie piszcie ze kazdy potrzebuje czasu bo to jest Barca i czasu nie ma!

konto usunięte

0

@Janiama Vidal przynajmniej w przeciwieństwie do Turana jeszcze coś próbuje i może nas zaskoczyć, a Turek? Mam nadzieję, że się weźmie w garść.

0

@Janiama Trzeba czasu. Czego ty się spodziewałeś ? Że od początku będą w życiowej formie ? Nie zdziwię się, jeżeli w takowej będą dopiero we wrześniu...
Dla przykładu: Pamiętasz pierwszy sezon Neymara ? Wielką formę prezentował dopiero od drugiego sezonu. To jest Barca, potrzeba czasu, żeby wpasować się do jej stylu.

konto usunięte

0

@Wojtek2002Barcelona Sorry ale nie porownuj Neymara ktory mial 21 lat i pierwszy rok w europie. Czy Wy nie widzicie ze Turek nie pasuje do Barcy!? Nie ma jednej cechy ktora by sie wyroznial na tle pozostałych graczy. O ma jednak kartka w kazdym meczu!

0

@Janiama Jak by nie pasował to Enrique by go nie chciał. On ma pełnić rolę taką jak Rakitic, ale potrzeba czasu by się zaadoptował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?