La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

konto usunięte

0

Szczerze powiedziawszy Real ma jeszcze duże szanse awansować, o ile nie zlekceważą rywala ponownie (M.in. mam tu na myśli dialog pomiędzy zawodnikami przed wyjściem na pierwszy gwizdek arbitra) . Dużą rolę też odgrywała wielka nieskuteczność w ataku mimo,że sytuacje były klarowne, chociaż oczywiście jeśli Wilki nie przestraszą się i postawią na twardą grę od początku to myślę, że powinni awansować, chociaż nie takie rzeczy w piłce nożnej się działy.

1

@Magmar67 wydaje mi sie, ze teraz gracze smietankowych beda wypoczeci (nie to co po meczu z Barca) i pewnie im sie uda. Wygrana 4-1 bardzo mozliwa.

NAwet jak Wilki sie nie przestrasza, to oni graja taka padake, ze ja dalej nie potrafei zrozumiec co sie stalo w pierwszym meczu.

konto usunięte

0

@mekston Szczerze powiem, że nie wiem jak grają Wilki. Moim zdaniem Danilo też był dość dotkliwie obarczony winą, bo bodajże Schurrle robił z niego wiatrak.

0

@Magmar67 dlatego teraz pewnie zagra Carvajal, do tego do obrony wroci Varane, a w ataku do konca meczu bedzie gral Benzema.

W sumie 3 wazne wzmocnienia - ale lets see - w sumie to juz jutro, wiec chyba nie ma co toczyc nadmiernych dyskusji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?