La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1022 Culés

konto usunięte

0

Wy źle odbieracie taktykę. My graliśmy jak z Realem pierwszy mecz, po prostu tam Benitez stworzył nam luki i ekipa nie miała jaj. Co innego taktycznie poukładane Atleti, ten numer łatwo nie przejdzie. Chyba trzeba rzucić się na nich i pocisnąć. Pamiętajmy, że nie musimy zdobywać się na goleadę, wystarczy brameczka.

0

@Moonlight w sezonie 13/14 tez wystarczyla brameczka wowczas do dogrywki, a nie pyklo.

Atletico od kiedy wychodzi z grupy w ostatnich latach nie stracilo gola u siebie wiec to wystarczy brameczka, to niestety nie Wilki, ze w obrone mozna wchodzi jak w maslo - to jednak Atleti.

0

@Moonlight Taktyka? Jaka taktyka?

Bo chyba nie nazwiesz taktyką tego co zobaczyłem teraz. Multum podań w obronie, normalnie jak za Martino, tylko że wtedy mieliśmy przyzwoitego zmiennika chociaż w ataku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?