La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

2

Pewnie nie tylko ja dostrzegłem w naszej grze ta bezradność co w niechlubnym 7:0 z Bayernem. Zawodnicy ewidentnie stracili wiarę we własne możliwości. Grali bezpiecznie, bali się stracić pilke. Gdybyśmy tak grali z Arsenalem to do pojedynku z Atletico wcale by nie doszło. Ważny będzie kolejny mecz, bo wciąż jest o co grać. Wierze, że wróci jeszcze ta pewność u zawodników, której teraz tak brakowało. Powiedziałbym, że dziś jedynym zawodnikiem, który grał swoje i nie zawiódł to Iniesta. Klasa sama w sobie ;)

0

@damian726 Arsenal coś tam grało w rewanżu z nami ale dla mnie Arsenal to jest także nieudolne. real by ich także rozklepał. Szkoda że Barca nie umie tak grać jak real z przez 20 minut z Wolfsburgiem. Owszem jest to 8 drużyna Bundesligi ale mi chodzi o agresje to w jaki sposób atakują. Strzałow głową w większości się nie broni patrz gol Suareza na 2-1 patrz gol Griezzmana na 1-0 patrz gol Ramosa w finale LM.

U nas jest za dużo wjazdów do brami. Dlatego w LM tak ważne jest strzelenie gola na wyjeździe i nie stracić gola u siebie.

Teraz będa nowe zasady losowania par w lidze mistrzów. Barca co licze jeśli obroni lige będzie losowania we wrześniu w pierwszego koszyka i może mięc łatwiejszych przeciwników.

0

@Wojciech6 Arsenal oba mecze zagrał na wysokim poziomie. Tylko nasza bardzo dobra dyspozycja pozwoliła na w miarę spokojne przejście takiego rywala. Ale wtedy drużyna była w formie, nie bali się pojedynków, bo wierzyli we własne możliwości. Tutaj zaś z Atletico od początku gralismy bardzo bojazliwie. Nawet jak były podania z pierwszej piłki, to wszystkie takie aby żeby nie stracić. Nie grali swojej gry, tylko pozwolili, żeby mecz był pod dyktando Atletico. Tak jak wielu przewidywalo, przyszedl spadek formy w kluczowym etapie sezonu ;/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?