La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

konto usunięte

19

A mówili że Liga Europy jest nudna... Obecnie przebija emocjami LM i to sporo (szczególnie ćwierćfinały).

1

@Stinger 2 mecze zupelnie bez emocji w LE (Szachtar i Villareal)

Mecze w LM mialy jednak emocje - po pierwszej serii wiekszosc mowila, ze sytuacja jest niezwykle ciekawa.

Wiadomo,ze mecz Liverpool - Dortmund przebil wszystko - ale jednak to wciaz LE i fakt, ze niektore druzyny wystawiaja rezerwy w tych rozgrywkach (patrz Totki) co by nie mowic jednak co nieco odbiera magii tym rozgrywkom.

konto usunięte

1

@mekston To że wyniki wskazywały że rewanże będą ciekawe nie znaczy że tak było aczkolwiek nie wypowiadam się bo nie widziałem tych meczy. Jedynie kilka skrótów i tyle.

LCF vs BVB i SEV vs ATH to były mecze bardzo ciekawe. Kolejne dwa może miały mniej emocji i dramaturgii bo Villarreal i Szachtar szybko ustawili sobie wynik ale nie znaczy że dla neutralnego kibica było nudno.

Podobno Sparta vs Villarreal to ogólnie był świetny i ciekawy mecz mimo że półfinalistę znaliśmy już po 5 minutach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?