La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

konto usunięte

0

No to teraz czas na LE, chciałbym bardzo takie pary:

Sevilla vs Szachtar
Villarreal vs Liverpool

I wtedy hiszpański finał lub hiszpańsko angielski (jak w LM) i byłyby piękne finały w maju. Ale poczekajmy, być może jeszcze w kwietniu przyjdzie nam obejrzeć mecz Sevilli z Liverpoolem, a wtedy ten dwumecz może stać na nie niższym poziomie niż ten wczorajszy LCF vs BVB.

konto usunięte

0

@Stinger ja bym shakhtaru nie skreslal ;-)

konto usunięte

1

@Avada Kedavra No oczywiście, sam wczoraj pisałem by ich nie skreślać, w końcu to drużyna która wygrała bodajże ostatni PU (później weszła LE) i skoro Dnipro rok temu pokonało na luzie Napoli to tym bardziej stać na to Szachtar jednak ja osobiści w finale bym ich nie chciał aczkolwiek z Sevillą w ew. finale mogliby zagrać. Zawsze to teoretycznie łatwiej niż z Villarreal i Liverpoolem no ale zanim finał to może poczekam na półfinały.

konto usunięte

2

@Stinger Ja bym chciał finał Liverpool - Villarreal i wygraną The Reds :) Klub nr 2 dla mnie po Barcy.

konto usunięte

1

@barcafan_89 Ja ci powiem że kiedyś Liverpool lubiłem przede wszystkim "przez" finał w 2005 roku i Jurka Dudka. Później byli mi po prostu obojętni, tzn. dalej ich lubiłem ale już nie ekscytowały mnie tak ich mecze ale teraz kiedy za sterami siedzi Jurgen Klopp znowu zaczynam im kibicować dlatego nie będę zły jeśli wygrają LE ale nie zmienia to faktu że bardziej wolę Sevillę.

Może to takie podejście zwykłego sezonowca ale mam klub któremu kibicuję zawsze i wszędzie więc w innych mogę jak chcę.

1

@Stinger No i stało sie jak chciałeś

konto usunięte

0

@gwozdz24 Chociaż raz mam to co chcę. Teraz tylko czekać na te mecze i się ekscytować tą rywalizację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?