- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
0
No to teraz czas na LE, chciałbym bardzo takie pary:
Sevilla vs Szachtar
Villarreal vs Liverpool
I wtedy hiszpański finał lub hiszpańsko angielski (jak w LM) i byłyby piękne finały w maju. Ale poczekajmy, być może jeszcze w kwietniu przyjdzie nam obejrzeć mecz Sevilli z Liverpoolem, a wtedy ten dwumecz może stać na nie niższym poziomie niż ten wczorajszy LCF vs BVB.
0
@Stinger ja bym shakhtaru nie skreslal ;-)
1
@Avada Kedavra No oczywiście, sam wczoraj pisałem by ich nie skreślać, w końcu to drużyna która wygrała bodajże ostatni PU (później weszła LE) i skoro Dnipro rok temu pokonało na luzie Napoli to tym bardziej stać na to Szachtar jednak ja osobiści w finale bym ich nie chciał aczkolwiek z Sevillą w ew. finale mogliby zagrać. Zawsze to teoretycznie łatwiej niż z Villarreal i Liverpoolem no ale zanim finał to może poczekam na półfinały.
2
@Stinger Ja bym chciał finał Liverpool - Villarreal i wygraną The Reds :) Klub nr 2 dla mnie po Barcy.
1
@barcafan_89 Ja ci powiem że kiedyś Liverpool lubiłem przede wszystkim "przez" finał w 2005 roku i Jurka Dudka. Później byli mi po prostu obojętni, tzn. dalej ich lubiłem ale już nie ekscytowały mnie tak ich mecze ale teraz kiedy za sterami siedzi Jurgen Klopp znowu zaczynam im kibicować dlatego nie będę zły jeśli wygrają LE ale nie zmienia to faktu że bardziej wolę Sevillę.
Może to takie podejście zwykłego sezonowca ale mam klub któremu kibicuję zawsze i wszędzie więc w innych mogę jak chcę.
1
@Stinger No i stało sie jak chciałeś
0
@gwozdz24 Chociaż raz mam to co chcę. Teraz tylko czekać na te mecze i się ekscytować tą rywalizację.