- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
16
Oto kolejny kubeł lodowatej wody dla zwolenników imigrantów. Ale z niego śmieszek, co nie? Hi hi hi, te poczucie humoru, te pokojowe podejście, ta miłość do bliźniego! Hi hi hi, ale fajnie!
5
@Sparrow Potem mi mówią nie bądź rasistą...
1
@Szmulek Już jesteś! Podobno Polak = rasista, ksenofob i islamofob :D A tak serio, święta prawda. Dlatego mnie cieszy, że Polskę nazywają jednym z najbardziej nietolerancyjnych krajów w Europie.
0
@Sparrow Gdybym kur******** powiedział co o nich myślę poszedłbym do więzienia.
1
@Sparrow To jest kpina w żywe oczy tych władz . Manipulują nami cholernie. Niech babcia merkelka sama se przyjmie takich grzecznych kulturalnych ludzi pod swój dach, a co. Ona blondynka to by się cieszyła
1
@Sparrow Uważaj Sparrow żebyś nie dostał bana. Kiedyś chciałem się czymś podobnym podzielić nt imigrantów to 'to nie miejsce na takie tematy' czy coś w tym stylu
1
@Sparrow Nigdy nie życzę nikomu źle, ale mam skrytą nadzieję, że jadą do jego bliskich.
2
@FcBarcelończyk5 Obawiam się, że w obecnych czasach, wypełnionych po brzegi poprawnością polityczną, naprawdę poszedłbyś do więzienia razem z kierowcą karetkami i osobami, które się w niej znajdowały.
Bójki, gwałty, napastowania, kradzieże...a mieli przybyć lekarze, prawnicy, architekci itp...człowiek (władza) zrobił drugiemu człowiekowi (obywatele) piekło w ich własnym kraju. A co do bana, już kiedyś dostałem za skrytykowanie islamu :D
0
@Sparrow W Stanach sytuacja wyglądałaby inaczej, tylko dużo mycia byłoby przy chłodnicy. Sam mówię, że mogą być, jeśli będą przestrzegać reguł, ale takie zachowanie to przesada.