- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
3
Zastanawia mnie gdzie w następnym sezonie zagra Ousmane Dembele. Mówiono że interesuje się nim Barcelona, a potem pisali że Bayern już wygrał wyścig po zdolnego Francuza i wczoraj kolejne nowe wieści że Dembele jest już w BVB, a dzisiaj dementują.
Szczerze mówiąc widziałbym go w Barcelonie. Może taki nowy Ludovic Giuly?
Jeśli nie Barca to chętnie BVB ponieważ Bayern i tak ma mocny skład, a znając życie i tak jakieś mocne nazwisko sprowadzą.
0
@Stinger Wątpię żeby przeszedł do Barcelony. Najlepsze warunki do rozwoju będzie miał w Borussi i obstawiam, że tam przejdzie.
0
@Stinger Mnie zastanawia gdzie zagra Auba..
Kluby juz zarzucają sieci.
2
@Granto Teoretycznie BVB to najlepszy kierunek dla rozwoju ale przecież w Bayernie Kingsley Coman mając ogromną konkurencje ładnie się rozwinął... Fakt że pomogły mu w tym kontuzje, których w Monachium było sporo ale jednak Coman w Juve miał "tylko" talent, a w Bayernie od pierwszego meczu pokazywał to coś dlatego jeśli Bayern pozbyłby się "starszych" (Ribery? Robben?) to na pewno Dembele nie siedziałby na ławce.
Najgorzej miałby w Barcelonie ale nie dlatego że nie ma miejsca bo nie mając praktycznie zmiennika w ataku on i tak grałby sporo tylko problemem jest to że Lucho nie daje zmian MSN, a skoro oni grają praktycznie co mecz po 90 minut to nic dziwnego że Barca nie może mieć czwartego napastnika co jest oczywiście błędem.
2
@JordiAlba18 Liczę że zostanie w BVB bo chciałbym żeby te klub jak Atletico na dłużej zadomowiło się w czołówce swojej ligi i grało w LM, a jeśli odejdzie to chętnie w jego miejsce widziałbym Arka Milika.