La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

7

Szukanie na siłę spisków i winy sędziów w przypadku, gdy samemu się bezsensownie potraciło masę punktów (jak remis w pierwszej kolejce) jest co najmniej żenujące :D Także proszę, nie myślcie, że każdy kibic Realu popiera tamten artykuł. I przepraszam w imieniu tych normalniejszych :P

konto usunięte

2

@Amigo_Blanco Niestety Amigo ale takich ludzi jak Ty jest mało. Przez takie artykuły znowu będziemy słuchać przez rok o nieuczciwiej lidze niezależnie od końcowego wyniku.
Szkoda bo właśnie gdyby Real grał lepiej to by teraz nie było tych teorii i suchych statystyk. Jednak łatwiej zrobić gównoburze i zrzucić całe zło na sędziów. Za cały sezon :D

0

@Stig Jakbym Real wygrał to znów najgłośniej krzyczałby Simeone z powodu jego "wróżby" o ustawieniu ligi pod Real :D W takich czasach żyjemy, każdy na każdego naskakuje. Barcelona wygra ligę zasłużenie i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Wielu kibiców i piłkarzy Realu pogrzebało szanse na ligę już miesiące temu po żenujących wynikach, a teraz sie niektórym przypomniało, że to wszystko wielki spisek drużyny z Katalonii. Taka mentalność, nic nie poradzisz :P

konto usunięte

1

@Stig Niestety sędziowie są często nieobiektywni. I nie tylko ci piłkarscy :)..Temat rzeka ..:)

0

@Amigo_Blanco Blanco, Barcelona ligi nie wygrala, maja derby Barcelony, 2 wyjazdy - jeden z Betisem i jeden z Granada. Każda z tych drużyn moze punkt wywalczyć. Szczególnie, ze forma Barcelony daleka jest od wysokiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?