La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

konto usunięte

8

FC Sevilla podobno interesuje się Arkiem Milikiem. Uważam że to jedna z lepszych opcji dla Polaka jeśli Kevin Gameiro zdecydowałby się odejść (Barca?).

Jeśli Hiszpanie wygrają LE, a Francuz odejdzie to bardzo chciałbym Polaka w Sevilli ponieważ to zespół na pewno nie gorszy od Ajaxu, a La Liga dużo mocniejsza niż Eredivisie plus LM, a więc możliwości na sukcesy i rozwijanie się większe niż w Holandii i pewnie zarobki na podobnym poziomie, a może i minimalnie wyższe.

Kolejny plus to Grzegorz Krychowiak. Jeśli Krycha zostanie to pomógłby w aklimatyzacji i zgraniu Milikowi, a więc na wstępie Arek miałby łatwiej.

Oczywiście podstawowym celem jest wejście do LM i odejście Gameiro bo bez tego trochę szkoda by było żeby Polak musiał przynajmniej na początku siedzieć na ławce i nie gra w Lidze Mistrzów, a w Ajaxie ją może mieć bo dalej walczą o mistrzostwo Holandii.

1

@Stinger Też mi się wydaję że liga hiszpańska byłaby dla Arka dobrym miejscem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?