La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

konto usunięte

3

A więc Atletico w finale LM! Może ich styl ciężko się ogląda, może czasem przesadzają z brutalnością ale wielkie brawa za drugi finał LM w ciągu 3 edycji.
Liczę że teraz wreszcie go wygrają bo na to zasługują.

Trochę przesadził dzisiaj Diego Simeone. Rozumiem emocje i te sprawy ale uderzyć technicznego? Co prawda zbyt mocno to nie było ale jednak... Pewnie kolejne zawieszenie. Szkoda bo eliminuje sam siebie.

Bayern dzisiaj pokazał że zasługują na ten finał, a nawet więcej ale w dwumecz okazali się słabsi (jakkolwiek to brzmi) i odpadają. Szkoda trochę Pepa Guardioli bo w swoim ostatnim sezonie w Monachium mógł wygrać najcenniejsze klubowe trofeum. Szkoda także Roberta Lewandowskiego bo uciekła mu duża szansa na zwycięstwo w LM, w końcu Barcy już nie ma, a dzisiaj było blisko żeby wyeliminować ATM.
Polak kończy sezon w LM z 9 bramkami i prawdopodobnie 2 miejscem za Cristiano Ronaldo.

0

@Stinger Kolejny to nie był techniczny!!! Od kiedy techniczny chodzi W gajerku? To był kierownik Atletico.

konto usunięte

0

@bodzio10 Okej, sorry. Były takie emocje że nawet nie wiem kto to był. Myślisz że zwracałem uwagę w co był ubrany?
Teraz po meczu na spokojnie to każdy mądry...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?