- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
27
Przejrzałem na szybko dwie strony i nie widzę... Czy Pique rzeczywiście wypowiedział takie słowa? Jeśli tak, to jestem mile zaskoczony.
"– Gdziekolwiek pójdzie, dobrze mu życzę. Jeśli pożegnano go w taki sposób, to znaczy, że na to zasłużył. Czasem nasz ton był zbyt ostry i nie powinniśmy byli tego robić. Wielka kariera z wielkimi tytułami, przede wszystkim wygrana na mundialu. Gdziekolwiek pójdzie, życzę mu dobrze."
Oczywiście o Arbeloi.
0
@Korbel Szukałem właśnie miejsca żeby się podpiąć pod temat. Co to za pożegnanie Arbeloi? Kończy karierę, wywalają go z Realu czy co? Żegnają go jak podstawowego obrońcę, nie bardzo łapię o co chodzi.
1
@sopelinho Alvaro kończy się kontrakt w czerwcu, a Real w tym sezonie grał ostatni mecz na Santiago, więc już zgotowali mu małe pożegnanie.
0
@sopelinho Podobno kontrakt mu się kończy , a nikt nie chce z nim go przedłużyć , tak wyczytałam na str fanów Realu :D
14
@Korbel A Raula i Casillasa potraktowali jak ostatnie ścierwa. Brawo hahahahaaa
5
@destro Jaki klub takie "legendy". Arbeloa za pyskówki w wywiadach i na Twitterze dostał pożegnanie jakby był motorem napędowym sukcesów realu. Casillasa, który niejednokrotnie ratował im dupsko i był jednym z wielu kluczy do trofeów, pożegnali jak jednosezonowy transfer. Tutaj logika i sens nawet nie poszły się, za przeproszeniem, pierdo***, one w ogóle się w tej sytuacji nie narodziły. Nie lubię Ikera, ale żal mi go było podczas pożegnania, a teraz żal mi go jeszcze bardziej :(
1
@Nigaki Jest tak ponieważ dla tego klubu w pierwszej kolejności liczy się kasa oraz marketing a dopiero później względy sportowe. Ja osobiście gdybym jakimś cudem kibicował Realowi od np. 2000r to bez kitu zmieniłbym barwy klubowe ponieważ nie mógłbym na to patrzeć. Raul oraz Iker to bezapelacyjnie legendy RM. Tego 1 "wypędzono" do Schalke bez niczego a Ikera "wypieprzyli" bez niczego.
"Szkoda kur gadać, szkoda szczępić ryja naprawdę" - Stonoga :D