La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

konto usunięte

4

Ból podlędźwi o zagrywkę Polsatu z euro jest przecudny. Typowe Polskie Januszenie. Zamiast ganiać komerycjna telewizję o to... dlaczego nikt nic nie mówi o Tvp? Czemu oni z pieniędzy z przymusowego abonamentu (haraczu) , który każdy musi płacić nawet jeśli buli 120 zł za telewizję satelitarną nie wykupil praw? Teraz Polsat taki bardzo zly bo za swoje pieniądze wykupili wszystkie mecze ale pokażą połowę.

TVP tymczasem również nie pokaże wszystkich meczów a kasa z abonamentu pójdzje na najnowsze efekty specjalne w Klanie i barwach szczęścia

0

@Gandii Hahahaha mocny jesteś.. Z tymi efektami specjalnymi pojechales. Polsat jest i będzie gownem dla mnie, wykupili sobie prawa na Euro i co zrobili??! Sprzedali do TVP ,to po co wg oni to kupowali??! Żeby za taniej sprzedać... ta jasne ,w tym wszystkim sa takie pieniądze ze sie w głowie nie mieści

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?