La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

2

Mam nadzieję że dzisiaj United wygra i wyprzedzi City.I niech Guardiola pogra trochę w lidze Europejskiej :)

30

@damian16161212 Dziwię się Wam ,że tak życzycie Pepowi po tym co dla nas zrobił. A po drugie United pewnie przejmie Mourinho nie wiem jak Ty ale ja bym wolał zobaczyć drużynę Guardioli w LM niż drużynę Mourinho,która parkuje autobus,ale to jest moje prywatne zdanie.

konto usunięte

5

@damian16161212 Oby twój scenariusz się nie sprawdził.

1

@bodzio10 Każdy ma inne zdanie.Nie lubię City i nie po lubię ich nawet jak będzie trenował go Guardiola.Z ligi angielskiej akurat ja najbardziej lubię United :)

0

@PheNOmeN Oby się sprawdził :)

konto usunięte

3

@damian16161212 jak można lubić junajted :o ale oki :V

0

@MarioVeB! Jakoś można :) Nie jestem nie wiadomo jakimś tam fanem United ale lubię tą drużyna :)

konto usunięte

0

@MarioVeB! A jak można lubić $ity klub szejków.

0

@damion20 Najzwyczajniej w świecie, jak ja :)

konto usunięte

0

@bodzio10 przecież United potwierdziło ze Lvg zostaje -.-

0

@Avada Kedavra Tak samo jak Hummels ostatnio powiedział ,że nie wybiera się do Bayernu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?