- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
9
Aż się w dupie nie mieści jakiego Real miał farta w obydwu finałach z ATM. Albo w ostatnich sekundach strzelili gola, albo dwa frajersko nie strzelone karne przez przeciwnika.
Do tego ATM jak zawsze świetnie gra, to dziś musiało sfrajerzyć...
Brak słów na to co się dzieje...
2
@fc_barcelona_1899 Może to nie Atletico sfrajerzyło, tylko śmietankowi mieli na nich patent...
6
@Gaucho Patent grania piachu i nie tracenia goli fartem? Sounds like a plan :v
0
@Ledsbourne Jestem Polakiem! Mów/pisz po Polsku.
1
@fc_barcelona_1899 Fart czy nie, w ostatnich 3 latach 3 razy wyeliminowali z LM Atletico, drużynę która wyeliminowała nas w tym czasie 2 razy...i kto wie co by było gdyby Real ich rok temu nie wyeliminował:)
Taka zależność jak w kamień-papier-nożyce, Real eliminuje Atletico, Atletico nas a my Real:)
0
@Ledsbourne Taki piach, że mieli więcej celnych strzałów i Oblak musiał ratować wynik... w takim razie nie chcę zobaczyć Realu w formie. Wolałbym wierzyć, że to już szczyt ich możliwości.
Szkoda, że Barca nie potrafiła zagrać takiego "piachu" w ćwierćfinale. Może byśmy przeszli.
0
@Korbel My wygraliśmy z Atletico 2:1, Real zremisował 1:1 w 90. minut. Do tego strzelili gola ze spalonego, pamiętajmy o tym, bo to nie był jakiśtam minimalny spalony, tylko jednak ewidentny, który ja jakoś byłem w stanie zauważyć nawet przed powtórką.
0
@Ledsbourne Z Atletico to odpadliśmy. 2:3 w dwumeczu. Przy wyrównanym stanie liczebnym to dostaliśmy 0:3 - blado przy 1:1.
O sędziowaniu z Tobą nie rozmawiam.