La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

1

Barcelona prowadzi zaawansowane rozmowy z Romą ws. transferu Pjanicia. [@tancredipalmeri]

Barcelona jest gotowa zapłacić 38 mln euro (klauzula odejścia) za Miralema Pjanicia (AS Roma).[@gazzetta_it]

0

@BarcaInfo  Na pewno na transfery będzie przeznaczone więcej niż 60 mln Euro.

3

@BarcaInfo Tak sobie sprawdzam dla pewności i Pjanić nadal jest środkowym pomocnikiem - po co nam środkowy pomocnik? Jest Iniesta, Rakitić, Turan, Roberto, Rafinha... oczywiście można zakładać, że pierwszy straci formę i będzie za stary, drugi się przejmie krytyką paxa ;), trzeci nie wypali, czwarty pójdzie na PO, a piąty znów złapie kontuzję - ale to mało prawdopodobne. Poza tym zawsze jest jeszcze Samper i Denis Suarez, ewentualnie Leo Messi.
Albo zupełnie wyssane z palca, albo szykują się odejścia w naszej drugiej linii. Skłaniam się ku ssaniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?