La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

5

Umtiti (Lyon): W przyszłym sezonie będę nosił koszulkę Barçy? Umiem trochę hiszpańskiego (śmiech).

Barcelona spotkała się wczoraj z przedstawicielami Samuela Umtitiego. Porozumienie jest blisko. FCB zapłaci około 30-33M. [Le Dauphine]

Cena i tak spoko...

konto usunięte

1

@liberoFCB Zaraz pewnie usłyszymy o 40 mln. Modlę się by udało się go wyciągnąć za 20-25, bo potrzeba jeszcze Lemosa, zmiennika dla Alby, PO za Alvesa i zmiennika dla MSN.

0

@liberoFCB 30mln to zdecydowanie za dużo. Ehh znowu z nas ściągają hajs.

0

@sewerynVeB Jak dla mnie to nie jest wygórowana cena jak na te czasy. W dodatku chłopak jest młody.

konto usunięte

0

@liberoFCB Ale Barca ma mały budżet (60 mln euro), więc pochłonie ponad połowę budżetu.

0

@sewerynVeB Policz to tak, wydajemy 30 mln, sprzedajemy Bartrę za 8 więc z budżetu umyka 1/3. A mamy stopera 22 letniego który może też grać na skrzydle.

konto usunięte

0

@liberoFCB Ale patrząc na to jak Barca sprzedaje to czarno widzę większe wpływy na zakupy.

0

@sewerynVeB Tutaj się zgodzę. Sprzedajemy beznadziejnie, ale kupujemy dość normalnie jak na dzisiejsze realia.

konto usunięte

0

@liberoFCB Jeremy Mathieu i Douglas nie przyszli po dobrej cenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?