La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

konto usunięte

2

Aż mi aparat słuchowy wysiada od słuchania tych samych głosów w studiu. Tych samych głupot, bo to typowy zabijacz czasu, chyba nawet ich nudzi. Myślałem, że będą bardziej urozmaicać zapraszanie ekspertów, trochę mieszać. Chwilkę dobrze posłuchać, ale jak dla mnie, o wiele bardziej zainteresowałby mnie filmik o tym, jak gawędzą nasi gracze, jaka atmosfera panuje lub nawet to, co mówili na dzisiejszej konferencji niż to, co teraz widzę i słyszę. Codziennie będzie takie samo studio. Gdyby jeszcze zrobili je na plaży lub w ogrodzie, ale w zwykłym studiu? Trochę kiepsko. Marudzę, pierdzielę - wiem. Mogę wyłączyć, przełączyć i odczekać na mecz, ale mimo wszystko teraz mam wolny czas i ciągnie mnie do telewizji, więc chętnie bym czegoś lepszego jakościowo posłuchał.

0

@Moonlight Ciekawie było wczoraj, jak się połączyli z tym grubaskiem z Niemiec. Może momentami gadał głupoty, ale przynajmniej mówił, to co myśli i nie było nudno.

konto usunięte

1

@Gandii Ja nieraz czekałem na nc+, żeby posłuchać Pola czy tego okularnika, bo znają się na rzeczy i to widać. Ale ci są zapraszani od biedy. Prawda jest taka, że uruchomili z powrotem te swoje dwa płatne kanały i nie przygotowali się na wysiłek. Puszczają to na szybko, odgrzewać będą codziennie to studio i tak przez miesiąc. Pewnie gdybym był na ich miejscu, to też bym poszedł, zależy od punktu widzenia. Ale też tutaj nie czepiam się konkretnie ich, ale monotonności, jaka temu towarzyszy. Pochwalam pomysł z filmikami.

konto usunięte

0

@adam34689 A to mnie ominęło, to nie wiedziałem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?