La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 897 Culés

konto usunięte

20

Jestem pewny że Milik jeszcze zamknie buzie tym co teraz szczękają na niego. To prawda dał wczoraj ciała ale ten ogólny hejt na niego w internecie to jakaś chora przesada. Cebula wykwitła.

8

@PheNOmeN Przeżywamy piękne chwile gdy Polacy mogą z czystym sumieniem krytykować naszych napastników za stworzone sytuacje z mistrzami świata. Arkowi krytyka oczywiście się należy, ale jedynie ze strony Nawalki. Chłopak ma 22 lata, jego rówieśnicy dopiero co wchodzą w dorosłe życie, ale przecież on nie może czuć żadnej presji, ma być jak doświadczony 30latek i z zimną krwią wykorzystywać wszystkie sytuacje. On już się przydał tej reprezentacji strzelając historycznego gola z Irlandią i mógłby już nic nie strzelać, a EURO zaliczyć do udanych.

konto usunięte

0

@PheNOmeN Sam go krytykuje, ale żeby wchodzić na jego profil na fb i jechać po nim jak po psie to już gruba przesada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?