- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 614 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 614 Culés
0
Jak mecz? Nie mam możliwości obejrzenia.. prad przez burze poszedł. -.- i jakby ktoś byl mily - 2-3 zdaniach opisac mecz Włochów z Ibrą?
1
@mich_l Włochy nie grały z żadnym Ibrą.Człowieku trochę więcej szacunku do ludzi,którzy harują w obronie.Meczu nie gra jeden zawodnik tylko cały zespół,bo tylko tak da się coś osiągnąć.
7
@fecebok1234567 Kuzwa Typie zluzuj wory. Z takim podejściem to zycie Ci ucieknie. Tak jak pisze sie Messi i Spolka tak mozna napisać Ibra i spolka. Ja napisalem Ibra. Widzisz w tym problem?
1
@mich_l ,,Ibra i spółka",a ,,Ibra" to całkiem coś innego,bo podkreślasz tam,że nie gra sam tylko z zespołem ;d
1
@fecebok1234567 Bo to Ibra? To bylo deko na myslenie ale widac nie wszyscy korzystają.. O.o ludzie to juz kuzwa nie.maja gdzie problemow robic..
1
@mich_l Problemy to ty chyba robisz ;d
PS.piszesz tak,że w ogóle trudno zrozumieć co próbujesz przekazać.
EDIT: Przydało,by Ci się trochę kultury.
1
@fecebok1234567 Zapytałem o streszczenie meczu Włochy - Ibra. Ty mi wyskoczyles ze nie szanuje pilkarzy Szwecji - kto robi problem, ja czy Ty? Mi lekcja kultury? Jestem bardzo ale ciezko czasem pisac normalnie jak.jakis zacny użytkownik wymysla jakies herezje. Tobie by sie przydala lekcja z szacunku (Ty, Tobie, Ciebie z duzych liter).
Bez odbioru.
PS Ciezko? To nie czytaj.
0
@fecebok1234567 zadowolony jesteś ? zamiast udzielić odpowiedzi pozostawiając tą mądrość dla siebie , stworzyłeś niepotrzebnych 5 postów , a mój jest 6 . Mam nadzieje że Szwedzcy obrońcy nie są w żaden sposób urażeni że tak chciał człowiek ich pominąć, bo to by było coś strasznego .
@mich_I a co do meczu to Ibra nie zagrał rewelacyjnie , troche tak jak by mu sie nie chciało , mało pressingu , męczyli się przez 87 min ze sobą
1
@barcfan223 Dobra już jak takie problemy macie...mi tylko o szacunek chodziło,ale jeśli was uraziłem to przepraszam.
0
@fecebok1234567 ja rzadko się tutaj udzielam , i nie szukam spiny , ale w tym wypadku to nie my mamy ten problem . luz
0
@barcfan223 Spoko :)