La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

3

Ter Stegen po bezbramkowym remisie przeciwko Polsce wypowiedział się tak:

Gra dla Dumy Katalonii jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ to klub, w którym wszyscy Cię obserwują i Ci pomagają. To bardzo pomaga.
Czuję się dobrze w Barcelonie. To jest to, co liczy się najbardziej.

O meczu z Polską:
Są bardzo trudnym rywalem. Znają doskonale nasz styl gry, ponieważ dwukrotnie mierzyliśmy się z nimi w kwalifikacjach do tych mistrzostw. Skutecznie utrudniali nam mecz już od pierwszej minuty spotkania.

Ter Stegen wypowiedział się również o tym,że chcę trafić na reprezentację Hiszpanii,ale podkreślił ,że chciałbym zmierzyć się z nią najpóźniej jak to tylko możliwe nawet w finale — zakończył młody bramkarz Blaugrany. [weloba.com]

0

@BarcaInfo Wcześniej niż w finale się na pewno nie spotkają bo mają inna drabinkę ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?