La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

1

Jak myślicie? My faworyt czy Szwajcarzy? Według mnie minimalnym faworytem biorąc pod uwagę fazę grupową jesteśmy my, ale to jakby powiedział Hajto, detale o tym decydują. Jednak jeśli zagramy jak z Irlandią Płn, Niemcami, to uważam, że awansujemy dalej.

1

@kamilo0066 Zdecydowanie Polska. Stawiam 2:0.

konto usunięte

1

@kamilo0066 w tym meczów nie ma faworyta każda z tych drużyn może wygrać

50/50

0

@kamilo0066 Jak dla mnie nie ma faworyta 50 na 50. Szwajcarzy są też mocni mają dobrego bramkarza,świetnych bocznych obrońców, niezły środek pola (pewnie nas zdominują jeśli chodzi o posiadanie piłki) ale my też mamy swoje argumenty, będzie ciężki mecz ale stawiam 1-0 dla nas i bramkę Lewego.

1

@MarioVeB! Wiadomo, że jest to ciężki mecz do wytypowania faworyta, ale myślę, że w każdym meczu po analizie drużyn, formy i kadry, można wskazać kto wydaje się nieco silniejszy. Tutaj stawiam jak napisałem minimalnie na Polaków w roli faworyta.

0

@kamilo0066 2-1 dla Polski .Czytałem w Fakcie że piłkarze pokłócili się z trenerem ,więc atmosfera u nich taka sobie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?