La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

3

No Panie i Panowie już tylko 6 godzin dzieli nas od wieczornego rarytasu. Podejrzewam, a wręcz jestem pewien, że zdecydowana większość użytkowników tej strony (tak jak ja) nie miała możliwości oglądać na żywo naszych "Orłów", kiedy jeszcze w latach 70tych i 80tych prezentowali solidny, wysoki poziom. Ja tylko mgliście pamiętam igrzyska w Barcelonie i srebro Polaków, których w finale pokonali Hiszpanie 3-2. Do bramki biało-czerwonych trafił m.in Abelardo, który potem spędził w Barcelonie 8 sezonów, a w tej reprezentacji grali również Enrique, Ferrer, Soler, Guardiola, Goikoetxea. Pamiętam te rozpamiętywania, te dywagacje, dlaczego młodzi hiszpańscy zawodnicy zrobili w większości duże kariery, a polscy nie?
Ale to już przeszłość! Wreszcie mamy solidną ekipę! Mam ogromną nadzieję, że wyrzucimy Portugalię z ćwierćfinału tak jak to zrobili Czesi dokładnie 20 lat temu na Euro 96! No i dla mnie, tak jak pewnie dla większości, ten meczyk ma dodatkowy smaczek, oczywiście chodzi o "ulubieńców" Ronaldo i Pepe!
Awansować do strefy medalowej eliminując "Grzmota" i "Psychola"... to by było coś pięknego. Jestem tak naładowany emocjami, że nie mogę sobie odmówić uszczypliwości.
Oby do wieczora! Polska!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?