La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 703 Culés

18

Wiadomo mecze ligowe czy w LM Barcy to tez piękne chwile, duże emocje i chwile wielkiej radości, ale kurczę oglądanie meczów drużyny narodowej na takim turnieju jeszcze tak grającej w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny to jest cos wspaniałego ! Będzie mi brakowało tej atmosfery, tej calej otoczki wokół tego, tych emocji podczas spotkania, tych chwil jedności całego narodu... Ehh piękne momenty, następna taka impreza MŚ 2018 w Rosji, ale we wrześniu juz mecze eliminacyjne i chociaż to nie to samo to i tak będzie sie z niecierpliwością czekało nawet na te spotkania.

2

@bixmix I wreszcie mamy swoją reprezentacje, z której jesteśmy cholernie dumni. Wiadomo jak było na poprzednich imprezach: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.

1

@bixmix Ja zdecydowanie wolę mecze Barcy :)

0

@Eleri Potrafiłabyś powiedzieć dlaczego?

2

@xwiktoriax Dlaczego? Właściwie pod każdym względem, chociaż dla mnie kibicowanie reprezentacji a Barcelonie to dwie zupełnie różne rzeczy. Czułam się poniekąd w obowiązku oglądać mecze kadry, wiadomo, była duma, wspaniała atmosfera, ścisk w żołądku podczas hymnu. Na tym Euro, czy jakimkolwiek innym jak wygrali to radość, darcie się na całe osiedle po strzelonym golu, jak przegrali to wiadomo, smutek, ale tylko na poziomie sportowym, szkoda że się nie udało, ale widać przeciwnik był lepszy (choć nie w wypadku Portugalii). Przegrane Barcy odbieram bardzo osobiście, jakby to mi przytrafiło się coś złego. Żyję Barcą, myślę o niej na okrągło, piłkarzy uważam za osoby wyjątkowe. To jest wręcz dziwne, ale po prostu chcę by byli szczęśliwi, by mieli świetne relacje między sobą. Do wszystkich meczów Barcelony podchodzę bardzo emocjonalnie, ponieważ klub ten miał i dalej ma duży wpływ na moje życie prywatne, dla mnie to nie tylko rozrywka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?